24 uur van Le Mans 2019.

Print Friendly, PDF & Email

 

<<24 uur van Le Mans 2018 24 uur van Le Mans 2019                                      

 

DATUM

De 87ste editie van de 24 uur van Le Mans zal worden verreden op 15 en 16 Juni. Het is de laatste race van het zogenaamde superseizoen van het FIA World Endurance Championship. Op 2 Juni is de testdag.

 

PROGRAMMA

Zondag 9 Juni. 

14.30 – 19.00 uur: Scrutenering, technische en administratieve keuring van de 62 deelnemende auto’s en 186 coureurs op het Place de la Rèpublique in het oude stadscentrum van Le Mans. Vrij toegankelijk voor iedereen.

Maandag 10 Juni.

10.00 – 18.00 uur: Scrutenering, technische en administratieve keuring van de 62 deelnemende auto’s en 186 coureurs op het Place de la Rèpublique in het oude stadscentrum van Le Mans. Vrij toegankelijk voor iedereen.

Dinsdag 11 Juni.

10.30 – 10.45 uur: Groepsfoto van de 186 deelnemende coureurs aan de 24 uur van Le Mans op de start/finish.

17.00 – 18.30 uur: Handtekeningensessie van de deelnemende coureurs in de pitsstraat. Vrij toegankelijk voor iedereen met een algemene toegangskaart voor de race.

Woensdag 12 Juni.

10.00 – 15.00 uur: Pitwalk, vrij toegankelijk voor iedereen met een algemene toegangskaart voor de race.

16.00 – 20.00 uur: Vrije trainingen van de deelnemers aan de 24 uur van Le Mans.

20.00 uur: Concert van Diva Faune.

20.30 – 21.30 uur:  Eerste vrije training voor de deelnemers van de Road to Le Mans serie.

22.00 – 24.00 uur: Eerste kwalificatie van de deelnemers aan de 24 uur van Le Mans.

Donderdag 13 Juni.

08.30 – 09.30 uur: Tweede vrije training voor de deelnemers van de Road to Le Mans serie.

10.00 – 10.45 uur:  Eerste vrije training voor de deelnemers aan de Ferrari Challenge.

11.25 – 12.00 uur: Tweede vrije training voor de deelnemers aan de Ferrari Challenge.

13.00 – 13.20 uur: Eerste kwalificatie voor de deelnemers van de Road to Le Mans serie.

13.35 – 13.55 uur: Tweede kwalificatie voor de deelnemers aan de Road to Le Mans serie.

15.00 – 16.00 uur: Kwalificatie voor de deelnemers van de Ferrari Challenge

17.30 – 18.25 uur: Race 1 voor de deelnemers van de Road to Le Mans series.

19.00 – 21.00 uur: Tweede kwalificatie voor de deelnemers van de 24 uur van Le Mans.

20.00 uur. Concert van Cock Robin.

22.00 – 24.00 uur: Derde kwalificatie voor de deelnemers van de 24 uur van Le Mans,

Vrijdag 14 Juni.

10.00 – 20.00 uur: Pit en Gridwalk op start/finish van de baan. Vrij toegankelijk voor iedereen met een algemene toegangskaart.

17.00 – 18.30 uur: Grote rijdersparade in het oude centrum van Le Mans. 

21.30 uur: Concert van DJ Loran.

Zaterdag 15 Juni.

09.00 – 09.45 uur: Warming up / Vrije training voor de deelnemers van de 24 uur van Le Mans.

10.15 – 11.00 uur: Race van de Ferrari Challenge.

11.30 – 12.25 uur: Tweede race van de Road to Le Mans series.

15.00 uur: Start van de 87ste editie van de 24 uur van Le Mans.

20.00 uur: Concert van Franz Ferdinand.

22.00 uur: Concert van Dissident.

Zondag 16 Juni.

15.00 uur: Finish van de 87ste editie van de 24 uur van Le Mans.

 

DEELNEMERS

Op 11 Februari zijn de eerste 42 deelnemers bekend gemaakt. De resterende 18 deelnemers en de 10 reserves zijn bekend gemaakt op vrijdag 1 Maart. De teams hebben ook hun eerste rijder bekend gemaakt, terwijl er meerdere teams zijn die de complete line-up al hebben gepresenteerd. Racing Team Nederland is weer van de partij, met Frits van Eerd, Giedo van der Garde en Nyck de Vries, die bij het team is gekomen nadat Jan Lammers in 2018 zijn laatste race voor het team heeft gereden.

Op 16 April maakt de ACO bekent dat er dit jaar 62 auto’s aan de start zullen verschijnen.

 

LM P1

no 1 Rebellion Racing Gibson

1. Rebellion Racing – Rebellion R13-Gibson

Neel Jani – Zwitserland

André Lotterer – Duitsland

Bruno Senna – Brazilië

no 3 Rebellion Racing R13 Gibson  

3. Rebellion Racing – Rebellion R13-Gibson

Thomas Laurent – Frankrijk

Nathanaël Berthon – Frankrijk

Gustavo Menezes – Verenigde Staten

no 4 ByKolles Racing ENSO CLM Nismo

4. ByKolles Racing TeamENSO CLM P1/01-Gibson

Tom Dillmann – Frankrijk

Oliver Webb – Groot Brittannië

Paolo Ruberti – Italië

no 7 Toyota Gazoo Racing TS050

7. Toyota Gazoo Racing – Toyota TS050 Hybrid

Mike Conway – Groot Brittannië 

Kamui Kobayashi – Japan

José María López – Argentinië

no 8 Toyota Gazoo Racing TS050

8. Toyota Gazoo Racing – Toyota TS050 Hybrid

Sébastien Buemi – Zwitserland

Kazuki Nakajima – Japan

Fernando Alonso – Spanje

no 10 Dragonspeed BR1 Gibson

10. DragonSpeedBR Engineering BR1-Gibson

Henrik Hedman – Zweden

Ben Hanley – Groot Brittannië

Renger van der Zande – Nederland

no 11 SMP Racing BR1 AER

11. SMP Racing – BR Engineering BR1-AER

Vitaly Petrov – Rusland

Mikhail Aleshin – Rusland

Stoffel Vandoorne – België 

no 17 SMP Racing BR1 AER

17. SMP Racing – BR Engineering BR1-AER

Stéphane Sarrazin – Frankrijk

Sergey Sirotkin – Rusland

Egor Orudzhev – Rusland

LM P2

no 20 High Class Racing Oreca

20. High Class Racing – Oreca 07-Gibson

Anders Fjordbach – Denemarken

Dennis Andersen – Denemarken

Mathias Beche – Zwitserland

no 22 united Autosports Ligies JSP217

22. United Autosports – Ligier JS P217-Gibson

Filipe Albuquerque – Portugal 

Philip Hanson – Groot Brittannië

Paul di Resta – Groot Brittannië

no 23 Panis Barthez Competition Ligier JSP217

23. Panis Barthez CompetitionLigier JS P217-Gibson

René Binder – Oostenrijk

Will Stevens – Groot Brittannië 

Julien Canal – Frankrijk

no 25 Algarve Pro Racing Oreca

25. Algarve Pro RacingOreca 07-Gibson

David Zollinger – Frankrijk

John Falb – Verenigde Staten

Andrea Pizzitola – Frankrijk

no 26 G-Drive RAcing Aurus 01

26. G-Drive RacingOreca 07-Gibson

Roman Rusinov – Rusland

Jean-Eric Vergne – Frankrijk

Job van Uitert – Nederland

no 28 TDS Racing Oreca

28. TDS RacingOreca 07-Gibson

François Perrodo – Frankrijk

Matthieu Vaxiviere – Frankrijk

Loïc Duval – Frankrijk

no 29 Racing Team Nederland Dallara

29. Racing Team Nederland – Dallara P217-Gibson

Frits van Eerd – Nederland

Giedo van der Garde – Nederland

Nyck de Vries – Nederland

no 30 Duqueine Engineering Oreca

30. Duqueine Engineering – Oreca 07-Gibson

Nicolas Jamin – Frankrijk

Pierre Ragues – Frankrijk

Romain Dumas – Frankrijk

no 31 DragonSpeed Oreca

31. DragonSpeed – Oreca 07-Gibson

Roberto González – Mexico

Pastor Maldonado – Venezuela

Anthony Davidson – Groot Brittannië

no 32 United Autosports Ligier

32. United Autosports – Ligier JS P217-Gibson

Ryan Cullen – Ierland

Alex Brundle – Groot Brittannië

William Owen – Verenigde Staten

no 34 Inter Europol Competition Ligier

34. Inter Europol Competition – Ligier JS P217-Gibson

Jakub Smiechowski – Polen

Nigel Moore – Groot Brittannie

James Winslow – Groot Brittannie

no 36 Signatech Alpine Matmut A470

36. Signatech Alpine Matmut – Alpine A470-Gibson

Nicolas Lapierre – Frankrijk

Pierre Thiriet – Frankrijk

André Negrão -Brazilië

no 37 Jackie Chan DC Racing Oreca

37. Jackie Chan DC Racing – Oreca 07-Gibson

David Heinemeier Hansson – Denemarken

Jordan King – Groot Brittannië

Ricky Taylor – Verenigde Staten

no 38 Jackie Chan DC Racing Oreca

38. Jackie Chan DC Racing – Oreca 07-Gibson

Ho-Pin Tung – Nederland

Stéphane Richelmi – Monaco

Gabriel Aubry – Frankrijk

no 39 Graff Oreca

39. Graff – Oreca 07-Gibson

Vincent Capillaire – Frankrijk

Tristan Gommendy – Frankrijk

Jonathan Hirschi – Zwitserland

no 43 RLR M Sport Oreca

43. RLR MSport/Tower Events – Oreca 07-Gibson

John Farano – Canada

Arjun Maini – India

Norman Nato – Frankrijk

no 47 Cetilar Vilorba Corse Dallara

47. Cetilar Racing Villorba Corse – Dallara P217-Gibson

Roberto Lacorte – Italië

Andrea Belicchi – Italië

Giorgio Sernagiotto – Italië

no 48 IDEC Sport Oreca

48. IDEC Sport – Oreca 07-Gibson

Patrice Lafargue – Frankrijk

Paul-Loup Chatin – Frankrijk

Memo Rojas – Mexico

no 49 ARC Bratislava Ligier

49. ARC Bratislava – Ligier JS P217-Gibson

Miro Konôpka – Slowakije

Henning Enqvist – Zweden

Konstantin Tereshchenko – Rusland

no 50 Larbre Competition Ligier

50. Larbre Compétition – Ligier JS P217-Gibson

Erwin Creed – Frankrijk

Romano Ricci – Frankrijk

Nicholas Boulle – Verenigde Staten

LM GTE Pro

no 51 AF Corse Ferrari 488

51. AF Corse – Ferrari 488 GTE Evo

Alessandro Pier Guidi – Italië

James Calado – Groot Brittannië

Daniel Serra – Brazilië

no 63 Corvette Racing C7R

63. Corvette Racing – Chevrolet Corvette C7.R

Jan Magnussen – Denemarken

Antonio García – Spanje

Mike Rockenfeller – Duitsland

no 64 Corvette Racing C7R

64. Corvette Racing – Chevrolet Corvette C7.R

Oliver Gavin – Groot Brittannië

Tommy Milner – Verenigde Staten

Marcel Fässler – Zwitserland

no 66 Ganassi Team UK Ford GT

66. Ford Chip Ganassi Team UK – Ford GT

Stefan Mücke – Duitsland

Olivier Pla – Frankrijk

Billy Johnson – Verenigde Staten

no 67 Chip Ganassi Ford GT

67. Ford Chip Ganassi Team UK – Ford GT

Andy Priaulx – Groot Brittannië

Harry Tincknell – Groot Brittannië

Jonathan Bomarito – Verenigde Staten

no 68 Ganassi Team USA Ford GT

68. Ford Chip Ganassi Team USA – Ford GT

Sébastien Bourdais – Frankrijk

Joey Hand – Verenigde Staten

Dirk Müller – Duitsland

no 69 Ganassi Team USA Ford GT

69. Ford Chip Ganassi Team USA – Ford GT

Ryan Briscoe – Australië

Richard Westbrook – Groot Brittannië

Scott Dixon – Australië

no 71 AF Corse Ferrari 488

71. AF Corse – Ferrari 488 GTE Evo

Davide Rigon – Italië

Sam Bird – Groot Brittannië

Miguel Molina – Spanje

no 81 BMW Team MTEK M8 GTE

81. BMW Team MTEKBMW M8 GTE

Nick Catsburg – Nederland

Martin Tomczyk – Duitsland

Philip Eng – Oostenrijk

no 82 BMW Team MTEK M8 GTE

82. BMW Team MTEKBMW M8 GTE

Augusto Farfus – Brazilië

Antonio Felix da Costa – Portugal

Jesse Krohn – Finland

no 89 Risi Competizione Ferrari 488 (c) Risi Competizione

89. Risi Competizione – Ferrari 488 GTE Evo

Pipo Derani – Brazilië

Oliver Jarvis – Groot Brittannië

Jules Gounon – Frankrijk

no 91 Porsche GT Team 911 RSR

91. Porsche GT Team – Porsche 911 RSR

Richard Lietz – Oostenrijk

Gianmaria Bruni – Italië

Frédéric Makowiecki – Frankrijk

no 92 Porsche GT team 911 RSR

92. Porsche GT Team – Porsche 911 RSR

Michael Christensen – Denemarken

Kevin Estre – Frankrijk

Laurens Vanthoor – België

no 93 Porsche GT Team 911 RSR

93. Porsche GT Team – Porsche 911 RSR

Nick Tandy – Groot Brittannië

Patrick Pilet – Frankrijk

Earl Bamber – Nieuw Zeeland

no 94 Porsche Gt Team 911 RSR

94. Porsche GT Team – Porsche 911 RSR

Sven Muller – Duitsland

Mathieu Jaminet – Frankrijk

Dennis Olsen – Noorwegen

no 95 Aston Martin Racing Vantage AMR

95. Aston Martin Racing – Aston Martin Vantage AMR

Nicki Thiim – Denemarken

Marco Sørensen – Denemarken

Darren Turner – Groot Brittannië

no 97 Aston Martin Racing Vantage AMR

97. Aston Martin Racing – Aston Martin Vantage AMR

Maxime Martin – België

Alex Lynn – Groot Brittannië

Jonathan Adam – Groot Brittannië

LM GTE Am

54. Spirit of Race – Ferrari 488 GTE

Thomas Flohr – Zwitserland

Francesco Castellacci – Italië

Giancarlo Fisichella – Italië

no 56 Team Project 1 Porsche 911

56. Team Project 1 – Porsche 911 RSR

Egidio Perfetti – Noorwegen

Jörg Bergmeister – Duitsland

Patrick Lindsey – Verenigde Staten



no 57 Car Guy Ferrari

57. Car Guy RacingFerrari 488 GTE

Takeshi Kamura – Japan

Kei Cozzolino – Japan

Côme Ledogar – Frankrijk

no 60 Kessel Racing Ferrari

60. Kessel Racing – Ferrari 488 GTE

Claudio Schiavoni – Italië

Sergio Pianezzola – Italië

Andrea Piccini – Italië

no 61 Clearwater Racing Ferrari 488

61. Clearwater Racing – Ferrari 488 GTE

Luís Pérez Companc – Argentinië

Matteo Cressoni – Italië

Matt Griffin – Ierland

no 62 WeatherTech Ferrari 488

62. WeatherTech RacingFerrari 488 GTE

Cooper MacNeil – Verenigde Staten

Toni Vilander – Finland

Robert Smith – Groot Brittannië

no 70 MR Racing Ferrari 488

70. MR Racing – Ferrari 488 GTE

Motoaki Ishikawa – Japan

Olivier Beretta – Monaco

Eddie Cheever III – Italië

no 77 Dempsey Proton Racing Porsche 911

77. Dempsey-Proton Racing – Porsche 911 RSR

Matt Campbell – Australië

Christian Ried – Duitsland

Julien Andlauer – Frankrijk

no 88 Dempsey Proton Racing Porsche 911

78. Proton Competition – Porsche 911 RSR

Louis Prette – Monaco

Philippe Prette – Monaco

Vincent Abril – Monac

no 60 Kessel Racing Ferrari

83. Kessel Racing – Ferrari 488 GTE

Rahel Frey – Zwitserland

Michelle Gatting – Denemarken

Manuela Gostner – Italië

no 84 JMW Motorsport Ferrari

84. JMW MotorsportFerrari 488 GTE

Jeffrey Segal – Verenigde Staten

Rodrigo Baptista – Brazilië

Wei Lu – Canada

no 85 Keating Motorsports Ford GT (c) Ford

85. Keating Motorsports– Ford GT

Ben Keating – Verenigde Staten

Jeroen Bleekemolen – Nederland

Felipe Fraga – Brazilië

no 86 Gulf Racing Porsche 911 RSR

86. Gulf Racing – Porsche 911 RSR

Ben Barker – Groot Brittannië

Michael Wainwright – Groot Brittannië

Thomas Preining – Oostenrijk

no 88 Dempsey Proton Racing Porsche 911

88. Dempsey-Proton Racing – Porsche 911 RSR

Matteo Cairoli

Gianluca Roda – Italie

Satoshi Hoshino – Japan

no 90 TF Sport Aston Martin Vantage

90. TF Sport – Aston Martin Vantage GTE

Salih Yoluç – Turkije

Charlie Eastwood – Groot Brittannië

Euan Hankey – Groot Brittannië

no 98 Aston Martin Racing Aston Martin Vantage

98. Aston Martin Racing – Aston Martin Vantage GTE

Paul Dalla Lana – Canada

Pedro Lamy – Portugal

Mathias Lauda – Oostenrijk

no 99 Dempsy Proton Racing Porsche 911 RSR

99. Dempsey-Proton Racing – Porsche 911 RSR

Patrick Long – Verenigde Staten

Tracy Krohn – Verenigde Staten

Niclas Jöhnsson – Zweden

Alle foto’s (c) Marco van de Bildt, behalve no. 20 (c) High Class Racing, no. 30, no 43 (c) eurepeanlemansseries.com, no. 34 (c) Inter Europol Competition, no. 49 (c) ARC Bratislava, no. 57 (c) Car Guy, no. 60 en 83 (c) europeanlemanseries.com, no. 62 (c) WeatherTech Racing, no. 85 (c) Ford, no. 89 (c) Risi Competizione.

 

UITSLAG

Pos.

Klasse

No.

Team

Coureurs

Auto

Ronden

Verschil

1

LMP1

8

Toyota Gazoo Racing

Sébastien Buemi
Kazuki Nakajima
Fernando Alonso

Toyota TS050 Hybrid

385 ronden in 

24:00:10.574

2

LMP1

7

Toyota Gazoo Racing

Mike Conway
Kamui Kobayashi
José María López

Toyota TS050 Hybrid

385

16.972 sec

3

LMP1

11

SMP Racing

Mikhail Aleshin
Vitaly Petrov
Stoffel Vandoorne

BR Engineering BR1

AER

379

6 ronden

4

LMP1

1

Rebellion Racing

Bruno Senna
André Lotterer
Neel Jani

Rebellion R13

Gibson

376

9

5

LMP1

3

Rebellion Racing

Thomas Laurent
Gustavo Menezes
Nathanaël Berthon

Rebellion R13

Gibson

370

15

6

LMP2

36

Signatech Alpine Matmut

Nicolas Lapierre
Pierre Thiriet
André Negrão

Alpine A470

Gibson

368

17

7

LMP2

38

Jackie Chan DC Racing

Ho-Pin Tung
Gabriel Aubry
Stéphane Richelmi

Oreca 07

Gibson

367

18

8

LMP2

28

TDS Racing

François Perrodo
Loïc Duval
Matthieu Vaxivière

Oreca 07

Gibson

366

19

9

LMP2

22

United Autosports

Philip Hanson
Paul di Resta
Filipe Albuquerque

Ligier JS P217

Gibson

365

20

10

LMP2

48

IDEC Sport

Paul Lafargue
Paul-Loup Chatin
Memo Rojas

Oreca 07

Gibson

364

21

11

LMP2

26

G-Drive Racing

Roman Rusinov
Job van Uitert
Jean-Éric Vergne

Aurus 01

Gibson

364

21

12

LMP2

30

Duqueine Engineering

Romain Dumas
Pierre Ragues
Nico Jamin

Oreca 07

Gibson

363

22

13

LMP2

23

Panis Barthez Competition

René Binder
Will Stevens
Julien Canal

Ligier JS P217

Gibson

362

23

14

LMP2

39

Graff

Tristan Gommendy
Vincent Capillaire
onathan Hirschi

Oreca 07

Gibson

362

23

15

LMP2

25

Algarve Pro Racing

John Falb
Andrea Pizzitola
David Zollinger

Oreca 07

Gibson

357

28

16

LMP2

20

High Class Racing

Dennis Andersen
Anders Fjordbach
Mathias Beche

Oreca 07

Gibson

356

29

17

LMP2

50

Larbre Compétition

Erwin Creed
Romano Ricci
Nicholas Boulle

Ligier JS P217

Gibson

355

30

18

LMP2

47

Cetilar Racing Villorba Corse

Roberto Lacorte
Andrea Belicchi
Giorgio Sernagiotto

Dallara P217

Gibson

352

33

19

LMP2

32

United Autosports

Ryan Cullen
Alex Brundle
Will Owen

Ligier JS P217

Gibson

348

37

20

LMGTE
Pro

51

AF Corse

James Calado
Alessandro Pier Guidi
Daniel Serra

Ferrari 488 GTE Evo

342

43

21

LMGTE
Pro

91

Porsche GT Team

Richard Lietz
Gianmaria Bruni
Frédéric Makowiecki

Porsche 911 RSR

342

43

22

LMGTE
Pro

93

Porsche GT Team

Nick Tandy
Earl Bamber
Patrick Pilet

Porsche 911 RSR

342

43

23

LMGTE
Pro

67

Ford Chip Ganassi Team UK

Harry Tincknell
Andy Priaulx
Jonathan Bomarito

Ford GT

342

43

24

LMGTE
Pro

69

Ford Chip Ganassi Team USA

Ryan Briscoe
Scott Dixon
Richard Westbrook

Ford GT

341

44

25

LMGTE
Pro

66

Ford Chip Ganassi Team UK

Stefan Mücke
Olivier Pla
Billy Johnson

Ford GT

340

45

26

LMP2

29

Racing Team Nederland

Giedo van der Garde
Nyck de Vries
Frits van Eerd

Dallara P217

Gibson

340

45

27

LMGTE
Pro

94

Porsche GT Team

Sven Müller
Mathieu Jaminet
Dennis Olsen

Porsche 911 RSR

339

46

28

LMGTE
Pro

63

Corvette Racing

Jan Magnussen
Antonio García
Mike Rockenfeller

Chevrolet Corvette C7.R

337

48

29

LMGTE
Pro

92

Porsche GT Team

Michael Christensen
Kévin Estre
Laurens Vanthoor

Porsche 911 RSR

337

48

30

LMGTE
Pro

82

BMW Team MTEK

Augusto Farfus
Jesse Krohn
Antonio Felix da Costa

BMW M8 GTE

335

50

31

LMGTE
Am

56

Team Project 1

Jörg Bergmeister
Patrick Lindsey
Egidio Perfetti

Porsche 911 RSR

334

51

32

LMGTE
Am

84

JMW Motorsport

Jeff Segal
Rodrigo Baptista
Wei Lu

Ferrari 488 GTE

334

51

33

LMGTE
Am

62

WeatherTech Racing

Cooper MacNeil
Robert Smith
Toni Vilander

Ferrari 488 GTE

333

52

34

LMGTE
Am

77

Dempsey-Proton Racing

Matt Campbell
Julien Andlauer
Christian Ried

Porsche 911 RSR

332

53

35

LMGTE
Am

57

Car Guy Racing

Takeshi Kimura
Kei Cozzolino
Côme Ledogar

Ferrari 488 GTE

332

53

36

LMGTE
Am

78

Proton Competition

Louis Prette
Philippe Prette
Vincent Abril

Porsche 911 RSR

332

53

37

LMGTE
Am

61

Clearwater Racing

Matt Griffin
Matteo Cressoni
Luís Pérez Companc

Ferrari 488 GTE

331

54

38

LMGTE
Am

86

Gulf Racing

Mike Wainwright
Ben Barker
Thomas Preining

Porsche 911 RSR

331

54

39

LMGTE
Am

83

Kessel Racing

Rahel Frey
Michelle Gatting
Manuela Gostner

Ferrari 488 GTE

330

55

40

LMGTE
Pro

89

Risi Competizione

Oliver Jarvis
Jules Gounon
Pipo Derani

Ferrari 488 GTE Evo

329

56

41

LMGTE
Am

70

MR Racing

Olivier Beretta
Eddie Cheever III
Motoaki Ishikawa

Ferrari 488 GTE

328

57

42

LMGTE
Am

90

TF Sport

Charlie Eastwood
Salih Yoluç
Euan Hankey

Aston Martin Vantage GTE

327

58

43

LMGTE
Am

54

Spirit of Race

Thomas Flohr
Francesco Castellacci
Giancarlo Fisichella

Ferrari 488 GTE

327

58

44

LMGTE
Pro

97

Aston Martin Racing

Alex Lynn
Jonathan Adam
Maxime Martin

Aston Martin Vantage GTE

325

60

45

LMP2

34

Inter Europol Competition

Jakub Smiechowski
James Winslow
Nigel Moore

Ligier JS P217

Gibson

325

60

46

LMGTE
Am

60

Kessel Racing

Claudio Schiavoni
Sergio Pianezzola
Andrea Piccini

Ferrari 488 GTE

324

61

47

LMGTE
Pro

81

BMW Team MTEK

Nick Catsburg
Philipp Eng
Martin Tomczyk

BMW M8 GTE

309

76

NIET GEKLASSEERD

 

LMP2

43

RLR M Sport/Tower Events 1)

John Farano
Arjun Maini
Norman Nato

Oreca 07

Gibson

295

 

NIET GEFINISHT

 

LMP2

31

DragonSpeed

Roberto González
Pastor Maldonado
Anthony Davidson

Oreca 07

Gibson

245

 
 

LMP2

37

Jackie Chan DC Racing

David Heinemeier Hansson
Jordan King
Ricky Taylor

Oreca 07

Gibson

199

 
 

LMP1

17

SMP Racing

Stéphane Sarrazin
Egor Orudzhev
Sergey Sirotkin

BR Engineering BR1

AER

163

 

 

LMP1

4

ByKolles Racing Team

Tom Dillmann
Oliver Webb
Paolo Ruberti

ENSO CLM P1/01

Gibson

163

 

 

LMP2

49

ARC Bratislava

Miro Konôpka
Konstantin Tereshchenko
Henning Enqvist

Ligier JS P217

Gibson

160

 

 

LMGTE
Pro

71

AF Corse

Davide Rigon
Sam Bird
Miguel Molina

Ferrari 488 GTE Evo

140

 
 

LMGTE
Pro

95

Aston Martin Racing

Nicki Thiim
Marco Sørensen
Darren Turner

Aston Martin Vantage GTE

132

 

 

LMGTE
Am

98

Aston Martin Racing

Paul Dalla Lana
Mathias Lauda
Pedro Lamy

Aston Martin Vantage GTE

87

 

 

LMGTE
Pro

64

Corvette Racing

Oliver Gavin
Tommy Milner
Marcel Fässler

Chevrolet Corvette C7.R

82

 

 

LMGTE
Am

88

Dempsey-Proton Racing

Matteo Cairoli
Giorgio Roda
Satoshi Hoshino

Porsche 911 RSR

79

 

 

LMP1

10

DragonSpeed

Ben Hanley
Renger van der Zande
Henrik Hedman

BR Engineering BR1

76

 

GEDISKWALIFICEERD

 

LMGTE
Pro

68

Ford Chip Ganassi Team USA 2)

Sébastien Bourdais
Joey Hand
Dirk Müller

Ford GT

342

 

 

LMGTE
Am

85

Keating Motorsports 3)

Ben Keating
Jeroen Bleekemolen
Felipe Fraga

Ford GT

334

 

NIET GESTART

 

LMGTE
Am

99

Dempsey-Proton Racing

Patrick Long
Tracy Krohn
Niclas Jönsson

Porsche 911 RSR

 

1) De no. 43 RLR Oreca is niet geklasseerd vanwege het niet voltooien van de laatste ronde.

2) De no. 68 Ganassie Team USA Ford GT is gediskwalificeerd vanwege een te groote benzinetank.

3) De no. 85 Keating Motorsports Ford GT is gediskwalificeerd vanwege een te groote benzinetank.

 

 

 

LINKS

Eerste 42 deelnemers bekend

Deelnemers lijst compleet, 60 deelnemers

62 auto’s aan de start van de 24 uur van Le Mans

 

 

 

 

 

 

Share