Deelnemerslijst 24 uur van Le Mans 2019 compleet.

Print Friendly, PDF & Email

Nadat op 11 februari de eerste 42 deelnemers voor de 24 uur van Le Mans 2019 als bekend zijn gemaakt, zijn nu ook de laatste 18 deelnemers aan de lijst toegevoegd. Op de definitieve lijst staan nu 60 deelnemers en de tien reserves die nu ook bekend zijn gemaakt. Tot nu toe staan er 8 Nederlandse deelnemers op de lijst. Ook Racing Team Nederland is weer van de partij, met Frits van Eerd, Giedo van der Garde en Nyck de Vries, die bij het team is gekomen nadat Jan Lammers in 2018 zijn laatste race voor het team heeft gereden.

 

 

Deelnemers 24 uur van Le Mans 2019

No.

Team

Auto

Coureurs

LM P1, 8 deelnemers

1

Rebellion Racing

Rebellion R13-Gibson

Neel Jani

André Lotterer

Bruno Senna

3

Rebellion Racing

Rebellion R13-Gibson

Thomas Laurent

Nathanaël Berthon

Gustavo Menezes

4

ByKolles Racing Team

ENSO CLM P1/01-Gibson

Tom Dillmann

TBA

TBA

7

Toyota Gazoo Racing

Toyota TS050 Hybrid

Mike Conway

Kamui Kobayashi

José María López

8

Toyota Gazoo Racing

Toyota TS050 Hybrid

Sébastien Buemi

Kazuki Nakajima

Fernando Alonso

10

DragonSpeed

BR Engineering BR1-Gibson

Henrik Hedman

Ben Hanley

Renger van der Zande

11

SMP Racing

BR Engineering BR1-AER

Vitaly Petrov

Mikhail Aleshin

Jenson Button

17

SMP Racing

BR Engineering BR1-AER

Stéphane Sarrazin

Sergey Sirotkin

Egor Orudzhev

LM P2, 17 deelnemers

22

United Autosports

Ligier JS P217-Gibson

Filipe Albuquerque

Philip Hanson

TBA

23

Panis Barthez Competition

Ligier JS P217-Gibson

René Binder

Will Stevens

TBA

25

Algarve Pro Racing

Oreca 07-Gibson

Mark Patterson

John Falb

Andrea Pizzitola

26

G-Drive Racing

Oreca 07-Gibson

Roman Rusinov

Jean-Eric Vergne

Job van Uitert

28

TDS Racing

Oreca 07-Gibson

François Perrodo

Matthieu Vaxiviere

Loïc Duval

29

Racing Team Nederland

Dallara P217-Gibson

Frits van Eerd

Giedo van der Garde

Nyck de Vries

31

DragonSpeed

Oreca 07-Gibson

Roberto González

Pastor Maldonado

Anthony Davidson

35

Inter Europol Competition

Ligier JS P217-Gibson

Jakub Smiechowski

TBA

TBA

36

Signatech Alpine Matmut

Alpine A470-Gibson

Nicolas Lapierre

Pierre Thiriet

André Negrão

37

Jackie Chan DC Racing

Oreca 07-Gibson

David Heinemeier Hansson

TBA

TBA

38

Jackie Chan DC Racing

Oreca 07-Gibson

Ho-Pin Tung

Gabriel Aubry

Stéphane Richelmi

39

Graff

Oreca 07-Gibson

Tristan Gommendy

TBA

TBA

43

RLR MSport/Tower Events

Oreca 07-Gibson

John Farano

Arjun Maini

TBA

47

Cetilar Racing Villorba Corse

Dallara P217-Gibson

Roberto Lacorte

TBA

TBA

48

IDEC Sport

Oreca 07-Gibson

Patrice Lafargue

TBA

TBA

49

ARC Bratislava

Ligier JS P217-Gibson

Miro Konôpka

TBA

TBA

50

Larbre Compétition

Ligier JS P217-Gibson

Erwin Creed

Romano Ricci

TBA

LM GTE Pro, 17 deelnemers

51

AF Corse

Ferrari 488 GTE Evo

Alessandro Pier Guidi

James Calado

Daniel Serra

63

Corvette Racing

Chevrolet Corvette C7.R

Jan Magnussen

Antonio García

Mike Rockenfeller

64

Corvette Racing

Chevrolet Corvette C7.R

Oliver Gavin

Tommy Milner

Marcel Fässler

66

Ford Chip Ganassi Team UK

Ford GT

Stefan Mücke

Olivier Pla

TBA

67

Ford Chip Ganassi Team UK

Ford GT

Andy Priaulx

Harry Tincknell

TBA

68

Ford Chip Ganassi Team USA

Ford GT

Sébastien Bourdais

Joey Hand

Dirk Müller

69

Ford Chip Ganassi Team USA

Ford GT

Ryan Briscoe

Richard Westbrook

Scott Dixon

71

AF Corse

Ferrari 488 GTE Evo

Davide Rigon

Sam Bird

Miguel Molina

81

BMW Team MTEK

BMW M8 GTE

Nick Catsburg

TBA

TBA

82

BMW Team MTEK

BMW M8 GTE

Augusto Farfus

TBA

TBA

89

Risi Competizione

Ferrari 488 GTE Evo

Stéphane Ortelli

Pierre Kaffer

TBA

91

Porsche GT Team

Porsche 911 RSR

Richard Lietz

Gianmaria Bruni

Frédéric Makowiecki

92

Porsche GT Team

Porsche 911 RSR

Michael Christensen

Kevin Estre

Laurens Vanthoor

93

Porsche GT Team

Porsche 911 RSR

Nick Tandy

Patrick Pilet

Earl Bamber

94

Porsche GT Team

Porsche 911 RSR

Sven Muller

Mathieu Jaminet

Dennis Olsen

95

Aston Martin Racing

Aston Martin Vantage AMR

Nicki Thiim

Marco Sørensen

TBA

97

Aston Martin Racing

Aston Martin Vantage AMR

Maxime Martin

Alex Lynn

TBA

LM GTE Am, 18 deelnemers

54

Spirit of Race

Ferrari 488 GTE

Thomas Flohr

Francesco Castellacci

Giancarlo Fisichella

55

Spirit of Race

Ferrari 488 GTE

Duncan Cameron

Tony Scott

TBA

56

Team Project 1

Porsche 911 RSR

Egidio Perfetti

Jörg Bergmeister

Patrick Lindsey

57

Car Guy Racing

Ferrari 488 GTE

Takeshi Kamura

Kei Cozzolino

TBA

60

Kessel Racing

Ferrari 488 GTE

Claudio Schiavoni

TBA

TBA

61

Clearwater Racing

Ferrari 488 GTE

Luís Pérez Companc

Matteo Cressoni

Matt Griffin

62

WeatherTech Racing

Ferrari 488 GTE

Cooper MacNeil

TBA

TBA

70

MR Racing

Ferrari 488 GTE

Motoaki Ishikawa

Olivier Beretta

Eddie Cheever III

77

Dempsey-Proton Racing

Porsche 911 RSR

Matt Campbell

TBA

TBA

78

Proton Competition

Porsche 911 RSR

Morris Chen

TBA

TBA

83

Kessel Racing

Ferrari 488 GTE

Rahel Frey

Michelle Gatting

Manuela Gostner

84

JMW Motorsport

Ferrari 488 GTE

Jonny Cocker

TBA

TBA

85

Keating Motorsports

Ford GT

Ben Keating

Jeroen Bleekemolen

Felipe Fraga

86

Gulf Racing

Porsche 911 RSR

Ben Barker

Michael Wainwright

TBA

88

Dempsey-Proton Racing

Porsche 911 RSR

Matteo Cairoli

Gianluca Roda

Satoshi Hoshino

90

TF Sport

Aston Martin Vantage GTE

Charlie Eastwood

Salih Yoluç

TBA

98

Aston Martin Racing

Aston Martin Vantage GTE

Paul Dalla Lana

Pedro Lamy

Mathias Lauda

99

Dempsey-Proton Racing

Porsche 911 RSR

Patrick Long

TBA

TBA

 

Reserve lijst (10 deelnemers)

Reserve

Klasse 

No.

Team 

Auto

kampioenschap 

1st

LMP2

30

Duqueine Engineering

Ligier JS P217-Gibson

ELMS

2nd

LMP2

20

High Class Racing

Oreca 07-Gibson

ELMS

3rd

LMP2

32

United Autosports

Ligier JS P217-Gibson

ELMS

4th

LMP2

33

Eurasia Motorsport

Ligier JS P217-Gibson

ALMS

5th

LMP2

24

Panis Barthez Competition

Ligier JS P217-Gibson

ELMS

6th

LMP2

27

IDEC Sport

Ligier JS P217-Gibson

ELMS

7th

LMGTE Am

80

Ebimotors

Porsche 911 RSR

ELMS

8th

LMGTE Am

58

Team Project 1

Porsche 911 RSR

ELMS

9th

LMP2

44

Meyer Shank Racing

Oreca 07-Gibson

WTSC

10th

LMGTE Am

79

TF Sport Red River Sport

Aston Martin Vantage GTE

ALMS

 

 

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.